Outdoorové vybavení, sportovní potřeby a oblečení

Váš nákupní košík je prázdný

Objednat | Registrace | Přihlásit se

774 520 130
Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400

Ochrana osobních údajů

Hlavní stránka / Ochrana osobních údajů

Víme, že partnerství je založené na důvěře a podle toho zacházíme s osobními údaji našich partnerů. Vy jste našimi partnery.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. E-shop veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu za účelem uzavření smluvního vztahu a vyřízení objednávky a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá provozovatel e-shopu s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Data jsou uchovávána na zálohovaných serverech, které nejsou sdíleny s aplikacemi třetích osob a jsou ve vlastní správě provozovatele elektronického obchodu.

Osobní data jakož i kontakty jsou s výjimkou, kdy je zákazník/odběratel podnikatelem, z databáze 14 dní po odeslání objednávky vymazána. V případě, že máte pochbnosti o využití Vámi poskytnutých dat, máte právo na odstranění Vašich dat z databáze před uplynutím této lhůty.

Co to pro Vás znamená prakticky?

V souladu s nejnovějšími unijními předpisy jsme povinni Vás podrobně informovat, za jakým účelem využíváme Vámi poskytnutá data a jsme povinni informovat Vás o Vašich právech. Tuto povinnost jsme měli i předaplikací GDPR platného od 26.5.2018, nicméně toto nové nařízení jde v konečném důsledku hlouběji zejména co se týká Vaeho práva na informace.

Vaše osobní údaje nepoužíváme jinak, než prakticky ro odeslání objednávky. Jestli si do objednávky napíšete, že se jmenujete Hurvínek a poté si převezmete v pořádku objednávku kupříkladu na Uložence, proč ne, Vaše identita nám zůstává neznámá a prakticky se jedná o stejnou anonymitu, jako byste zboží nakoupili prostě v obchodě. Vaše skutečné údaje potřebujkeme reálně jen potud, nakolik je vyžaduje dopravce. Kupříkladu platíte-li předem převodem a balíček je poslán bez dobírky soukromým dopravcem nebo s či bez dobírky Českou poštou, lze se důvodně domnívat, že po Vás bude dopravce při předání osobní doklad vyžadovat a v případě nesouladu Vám balíček nevydá.

Dále pak výše uvedené znamená to, že Vaše data při navádění do účetního systému mažeme a v databázi e-shopu zmizí po 14 dnech od odeslání objednávky. Při komunikaci ohledně objednávky mějte proto, prosím, připraveno číslo objednávky, je možné, že na základě jména a příjmení nebudeme schopni Vaši objednávku dohledat. Pokud byste měli sebemenší podezření, že Vaše údaje z naší databáze unikly, pak nás, prosím, neprodleně kontaktujte, jsme v takových řípadech povinni okamžitě prověřit zabezpečení dat a dále pak v případě, že došlo k úniku dat, zjednat neprodleně nápravu.

Vámi poskytnuté údaje nepoužíváme pro jakoukoli formu přímého marketingu.

Široký sortiment outdoorového oblečení a jiného turistického vybavení. Potřeby pro kempování a grilování. Stany, spacáky, turistická obuv, pohorky, batohy a krosny, funkční spodní prádlo, termoprádlo a mnohé další vybavení. Pro cyklisty máme širokou nabídku kol. Nabízíme silniční kola, horská kola celoodpružená nebo hardtaily, treková i krosová kola nebo také dětská kola. Také cyklooblečení a jiné cyklodoplňky a komponenty jízdních kol. Také sportovcům z jiných odvětví nabízíme širokou nabídku sportovního vybavení. U nás si své najdou příznivci všech možných sportů. Tenis, badminton, hokej, fotbal, bojové sporty, snowboard, lyže, in-line i lední brusle… Příznivcům zábavných sportů a kolektivních her jako třeba kuželky, petangue (pétanque) ale také klouzačky, bazény, trampolíny nabízíme širokou nabídku nejrůznějších typů a modelů různých výrobců. Pro děti nabízíme sportovní a outdoorové vybavení v dětských velikostech – dětská kola, dětské outdoorové oblečení, dětskou outdoorovou obuv, odrážedla, dětské cyklo sedačky a tyče, vozíky za kolo. Neustále naši nabídku rozšiřujeme a připravujeme spoustu novinek nejen pro děti, ale i dospělé sportovní a outdoorové nadšence.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.