Outdoorové vybavení, sportovní potřeby a oblečení

Váš nákupní košík je prázdný

Objednat | Registrace | Přihlásit se

774 520 130
Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400

Výdejna/odběr Ostrava

Hlavní stránka / Výdejna/odběr Ostrava

Osobní odběry jsou možné na naší výdejně v Ostravě-Porubě. Je vždy nutné domluvit se předem telefonicky, neboť nemáme klasickou otvírací dobu. Výhodou pro Vás může být, že se lze domluvit i na relativně hodně nestandardní čas či víkend.

Osobní odběry jsou možné pouze na základě objednávky a vždy až poté, co Vám zašleme e-mailem výzvu k odběru po předchozí domluvě (viz výše)

edia.net s.r.o. - outdoor-cyklo-sport.cz

Hlavní třída 1024/53
708 00  Ostrava - Poruba

tel.: +420 774 520 130

Mapu najdete pod tímto odkazem

Na výdejním místě v Ostravě nelze platit kartou.

Široký sortiment outdoorového oblečení a jiného turistického vybavení. Potřeby pro kempování a grilování. Stany, spacáky, turistická obuv, pohorky, batohy a krosny, funkční spodní prádlo, termoprádlo a mnohé další vybavení. Pro cyklisty máme širokou nabídku kol. Nabízíme silniční kola, horská kola celoodpružená nebo hardtaily, treková i krosová kola nebo také dětská kola. Také cyklooblečení a jiné cyklodoplňky a komponenty jízdních kol. Také sportovcům z jiných odvětví nabízíme širokou nabídku sportovního vybavení. U nás si své najdou příznivci všech možných sportů. Tenis, badminton, hokej, fotbal, bojové sporty, snowboard, lyže, in-line i lední brusle… Příznivcům zábavných sportů a kolektivních her jako třeba kuželky, petangue (pétanque) ale také klouzačky, bazény, trampolíny nabízíme širokou nabídku nejrůznějších typů a modelů různých výrobců. Pro děti nabízíme sportovní a outdoorové vybavení v dětských velikostech – dětská kola, dětské outdoorové oblečení, dětskou outdoorovou obuv, odrážedla, dětské cyklo sedačky a tyče, vozíky za kolo. Neustále naši nabídku rozšiřujeme a připravujeme spoustu novinek nejen pro děti, ale i dospělé sportovní a outdoorové nadšence.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.