Outdoorové vybavení, sportovní potřeby a oblečení

Váš nákupní košík je prázdný

Objednat | Registrace | Přihlásit se

774 520 130
Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400

Objednávkový formulář

Hlavní stránka / Objednávkový formulář

POZOR!!! K době odeslání, která je vždy uvedena u produktu je nutné přičíst i dobu, kterou potřebuje přepravce k doručení balíku = tak získáte přibližnou dobu doručení zásilky.

Dále si dovolueme upozornit, že z nám neznámého důvodu jsme zařazeni u služby @gmail.com do složky s nevyžádanou poštou (SPAM). Pokud tedy objedáváte z mailu provozovaném na gmail.com, zkontrolujte, prosím, složku s nevyžádanou poštou, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním a prodlevám.

Pečlivě překontrolujte svou objednávku dřív, než přikročíte k dalšímu kroku.

Vážení zákazníci, příznivci a voliči hnutí ANO, chtěli bychom vás zdvořile poprosit, abyste zvážili, zda své peníze utratit u nás. Nechováme k vám a vašim vyvoleným pražádné sympatie a byli bychom raději, kdybychom se se zachováním maximálního možného respektu minuli co největším obloukem. Věříme, že, statisticky vzato, velmi pravděpodobně na internetu objevíte mezi asi čtyřmi  stovkami e-shopů s cyklistikou jeden nebo dva, kde vás uvítají s otevřenou náručí a udělají pro vás, co vám na očích uvidí.

Ostatním přejeme hezký den a příjemný nákup
tým OUTDOOR-CYKLO-SPORT.CZ

Pro usnadnění nákupu doporučujeme přihlásit se k Vašemu zákaznickému účtu, fakturační údaje budou potom předvyplněny automaticky. Přihlásit se můžete formulářem vpravo nahoře nebo na stránce přihlášení, pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se, prosím.

Rekapitulace objednávky

Kód Obrázek Produkt Množství Celkem bez DPH Celkem s DPH
 
Zboží bez poplatků celkem 0,- Kč 0,- Kč
Recyklační poplatky celkem 0,- Kč 0,- Kč
Autorské poplatky celkem 0,- Kč 0,- Kč
 
CELKEM (bez dopravy) 0,- Kč 0,- Kč
S DOPRAVOU A SLUŽBAMI Vyberte způsob dopravy

Způsob doručení zboží a způsob platby

POZOR - pro doručení na Slovensko volte buď Uloženka Bratislava v případě, že máte možnost si v Bratislavě zboží vyzvednout, případně Poštovné a balné Slovensko. Obě položky najdete na konci seznamu s výběrem dopravy. Dále pak upozorňujeme, že u objednávek zasílaných na Slovensko trváme na platbě převodem.

Způsob doručení zboží / dopravné a balné

Způsob platby

Zvolte, prosím způsob, jakým si přejete zboží doručit. Za způsob doručení se považuje i osobní převzetí na naší prodejně. Poté, co si zvolíte zůsob doručení, objeví se zde na výběr možnosti, jak částku za zboží, a eventuálně dopravné, uhradit. Automaticky je předvyplněn způsob platby dobírkou.

Výběr způsobu platby uvádíme záměrně zvlášť. V případě doběrečného se jedná o poplatek, který si účtuje dopravce za výběr hotovosti při předání zboží a převedení na náš účet.

Doplňkové služby

Po výběru způsobu doručení se zde objeví dostupné doplňkové služby.


Kontaktní údaje

Tyto údaje budou uvedeny na faktuře/daňovém dokladu.

Příjemce zboží / doručovací adresa

Pokud se tato adresa shoduje s adresou na dokladu (vlevo), není nutné tyto údaje vyplňovat.


Dokončení

Pokud si přejete, abychom Vám v případě, že nemáme na skladě všechny Vámi požadováné produkty, zaslali postupně v několika zásilkách, zaškrtněte možnost níže.

Následující políčko zaškrtněte pouze v případě, že souhlasíte s předáním kontaktních údajů provozovateli portálu Heureka.cz společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. Kontaktní údaje jsou poskytnuty v následujícím rozsahu: Vaše e-mailová adresa,seznam objednaných produktů za účelem hodnocení zpracování objednávky. V případě, že ponecháte pole nezaškrtnuté, nebude žádný údaj zadaný v rámci objednávkového procesu předán třetí straně.

katalog

Široký sortiment outdoorového oblečení a jiného turistického vybavení. Potřeby pro kempování a grilování. Stany, spacáky, turistická obuv, pohorky, batohy a krosny, funkční spodní prádlo, termoprádlo a mnohé další vybavení. Pro cyklisty máme širokou nabídku kol. Nabízíme silniční kola, horská kola celoodpružená nebo hardtaily, treková i krosová kola nebo také dětská kola. Také cyklooblečení a jiné cyklodoplňky a komponenty jízdních kol. Také sportovcům z jiných odvětví nabízíme širokou nabídku sportovního vybavení. U nás si své najdou příznivci všech možných sportů. Tenis, badminton, hokej, fotbal, bojové sporty, snowboard, lyže, in-line i lední brusle… Příznivcům zábavných sportů a kolektivních her jako třeba kuželky, petangue (pétanque) ale také klouzačky, bazény, trampolíny nabízíme širokou nabídku nejrůznějších typů a modelů různých výrobců. Pro děti nabízíme sportovní a outdoorové vybavení v dětských velikostech – dětská kola, dětské outdoorové oblečení, dětskou outdoorovou obuv, odrážedla, dětské cyklo sedačky a tyče, vozíky za kolo. Neustále naši nabídku rozšiřujeme a připravujeme spoustu novinek nejen pro děti, ale i dospělé sportovní a outdoorové nadšence.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.