Outdoorové vybavení, sportovní potřeby a oblečení

Váš nákupní košík je prázdný

Objednat | Registrace | Přihlásit se

774 520 130
Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400

Registrace zákazníka

Hlavní stránka / Registrace zákazníka

Zaregistrujte se u nás a získáte tím mnoho zajímavých výhod. E-mailem vás budeme upozorňovat o novinkách a probíhajících a chystaných akcích.

Pokud si nejste jisti, zda má pro Vás registrace smysl, pro srovnání se vždy v každého produktu podívejte na cenu pro registrované zákazníky. Zejména u značek Insportline, Worker, Rogelli, Progress, Loap a Fenix může být rozdíl v ceně opravdu znatelný. Cenu pro registrované najdete nad běžnou cenou :)

Při registraci používejte pro login a heslo písmena bez diakritiky a číslice. Jiné znaky jsou nepovolené.

Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

Registraci zaktivujete kliknutím na potvrzující e-mail, který najdete po registraci ve své e-mailové schránce.

Pro usnadnění nákupu doporučujeme přihlásit se k vašemu zákaznickému účtu, fakturační údaje budou potom předvyplněny automaticky. Přihlásit se můžete formulářem vpravo nahoře nebo na stránce přihlášení. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se prosím.

Základní informace

Informace o společnosti

Doručovací adresa

Pokud předem víte, že zásilky budou často směrovány na jinou adresu než hlavní, je vhodné ji vyplnit zde a zajistit si tak její automatické doplnění v každé budoucí objednávce.

Přihlašovací údaje

katalog

Široký sortiment outdoorového oblečení a jiného turistického vybavení. Potřeby pro kempování a grilování. Stany, spacáky, turistická obuv, pohorky, batohy a krosny, funkční spodní prádlo, termoprádlo a mnohé další vybavení. Pro cyklisty máme širokou nabídku kol. Nabízíme silniční kola, horská kola celoodpružená nebo hardtaily, treková i krosová kola nebo také dětská kola. Také cyklooblečení a jiné cyklodoplňky a komponenty jízdních kol. Také sportovcům z jiných odvětví nabízíme širokou nabídku sportovního vybavení. U nás si své najdou příznivci všech možných sportů. Tenis, badminton, hokej, fotbal, bojové sporty, snowboard, lyže, in-line i lední brusle… Příznivcům zábavných sportů a kolektivních her jako třeba kuželky, petangue (pétanque) ale také klouzačky, bazény, trampolíny nabízíme širokou nabídku nejrůznějších typů a modelů různých výrobců. Pro děti nabízíme sportovní a outdoorové vybavení v dětských velikostech – dětská kola, dětské outdoorové oblečení, dětskou outdoorovou obuv, odrážedla, dětské cyklo sedačky a tyče, vozíky za kolo. Neustále naši nabídku rozšiřujeme a připravujeme spoustu novinek nejen pro děti, ale i dospělé sportovní a outdoorové nadšence.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.